Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama Sistemleri, günümüzün en çok kullanılan yapı malzemeleri arasında yer almaktadır. geçmişte kapı ve pencere sistemlerinde kullanılan ahşap doğramalar hem kullanım ömürlerinin sınırlı olması hem de gelişen teknolojik gelişmelerle yerini plastik ve alüminyum doğrama sistemlerine bırakmıştır. Alüminyum doğrama sistemleri ahşaptan ve plastikten daha sağlam bir yapı malzemesi olması nedeniyle her iki malzememninde yetersiz kaldığı iklim durumlarında yüksek performans göstermektedir.

Alüminyum Doğrama Sistemlerinin en önemli özelliği olan uzun ömürlü ve dayanıklı olma özelliğinin yanı sıra istenilen her boyutta ve kalınlıkta üretim yapılabilmektedir. Bu durum maliyetleri azalttığı gibi aynı zamanda kullanım zamanı ilerledikçe geri dönüşüme uygun yapısı ile çevre dostu bir malzemedir.

Diğer yapı malzemelerine göre daha ekonomik fiyatlara sahip olan Alüminyum Doğrama Sistemleri kolay temizlenme özelliği ve metalik veya lake görünümü verilerek renklendirilmesi ile de tüketicilerin ilgisini çekmektedir.

 

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Sistemleri, iç ve dış alüminyum profillerin yalıtkan profille birbirine bağlanmasıyla ısı yalıtımı sağlamak amacıyla oluşturulmaktadır. Isı yalıtımlı alüminyum sistemleri özellikle dış cephelerde ısı yalıtımından faydalanılmak istenilen durumlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Hafif ve uzun ömürlü, dayanıklı ve  diğer yapı malzemelerine göre daha ekonomik olması Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama sistemlerinin tercih edilirliğini arttırmaktadır.

Sineklik

Alüminyum doğrama sistemlerinin kolay şekillendirilme ve boyutlandırılma özelliği sayesinde sineklik olarakta kullanılabilmektedir. Uzun ömürlü ve dayanıklı yapıya sahip olması, geri dönüşüm özelliği sayesinde çevre dostu olması ve istenilen boyutta ve ölçüde tasarım yapılabilmesiyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Alüminyum doğrama firmaları arasında önemli yere sahip olan Ege Stor ihtiyaca uygun olarak ısı yalıtımlı alüminyum doğrama, alüminyum sineklik ve alüminyum doğrama ürünleri geliştirmektedir.


otomatik kapı ve kepenk sistemleri, otomatik kapı sistemleri, otomatik kepenk fiyatları, otomatik kapı fiyatları, fotoselli kapı, otomatik garaj kapısı, otomatik kepenk sistemleri fiyatları, otomatik sürgülü kapı fiyatları, cam balkon, alüminyum profil, kompozit kaplama, alüminyum pencere, cephe kaplama, cephe giydirme, cam balkon fiyatları, dış cephe kaplama, panjur kapı, katlanır cam balkon, cam balkon fiyatları, alüminyum doğrama, Aluminyum Küpeşte, Apartman Kapıları, Bahçe Kapıları, Otomatik Fotoselli Kapı, Cephe Giydirme, Katlanır Cam Balkon, Kompozit Sistemler, Otomatik Endüstriyel Kapılar, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Yangın Kapıları, alüminyum doğrama firmaları , kompozit panel kaplama, otomatik kapı sistemleri izmir,