Aluminyum Küpeşte

Alüminyum Küpeşte, emniyet ve güvenliği sağlamak ve güzel bir görüntü elde etmek amacıyla balkon, merdiven kenarları, inşaatların belirli bölgelerinde kullanılan dekorasyon aksesuarlarıdır. Ahşap, plastik, demir vb. malzemelerden küpeşte yapılabildiği gibi alüminyum profillerinden de üretilmektedir. Alüminyum malzeme kullanılarak üretilen küpeştelere Alüminyum Küpeşte adı verilmektedir. Diğer küpeşte çeşitlerinden  farklı olarak alüminyum küpeşte daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. En önemli farklılığı demonte olarak üretilmesidir. Parça parça üretildikten sonra vida yardımıyla parçalar bir araya getirilir ve alüminyum küpeşteler tamamlanır. Bu tür demonte alüminyum küpeşte parçalarına Alüminyum Küpeşte Aksesuarları adı verilmektedir.

Alüminyum Küpeşte Sistemlerinin kullanım alanları
– Asma katlar
– Fransız balkonlar
– Balkonlar
– Bina girişleri
– Merdiven kenarlıkları
– Bahçeler
– Havuz kenarları
– Teras kenarlarıdır.

Kullanıldığı alanın görsel olarak daha estetik ve güzel görünmesi amacıyla kullanılmaktadır. Uzun ömürlü ve montajının kolay olması fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. .


otomatik kapı ve kepenk sistemleri, otomatik kapı sistemleri, otomatik kepenk fiyatları, otomatik kapı fiyatları, fotoselli kapı, otomatik garaj kapısı, otomatik kepenk sistemleri fiyatları, otomatik sürgülü kapı fiyatları, cam balkon, alüminyum profil, kompozit kaplama, alüminyum pencere, cephe kaplama, cephe giydirme, cam balkon fiyatları, dış cephe kaplama, panjur kapı, katlanır cam balkon, cam balkon fiyatları, alüminyum doğrama, Aluminyum Küpeşte, Apartman Kapıları, Bahçe Kapıları, Otomatik Fotoselli Kapı, Cephe Giydirme, Katlanır Cam Balkon, Kompozit Sistemler, Otomatik Endüstriyel Kapılar, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Yangın Kapıları, alüminyum doğrama firmaları , kompozit panel kaplama, otomatik kapı sistemleri izmir,