Otomatik Fotoselli Kapı

Fotoselli kapı sistemleri, pek çok sektörde kullanılan otomatik ve temassız olarak açılan, son derece güvenilir kapı modellerinden birisidir. Otomatik kapı sistemleri, kayar kapı, döner kapı, otomatik kapı, cam kapı şeklinde farklı isimlerle de bilinmektedir.

Hastane, iş merkezi, alışveriş merkezleri, eczaneler, depo vb. pek çok alanda kullanılan fotoselli kapılar kullanım alanlarına ve kullanılacak yerin ölçülerine göre tek kanatlı, çift kanatlı, sabit camlı vb. farklı şekillerle oluşturulabilmektedir. Otomatik kapı sistemleri insan hayatını kolaylaştıran, güvenliği sağlayan önemli bir detaydır.

Günümüzde otomatik kapı sistemleri, tüm açtırma sinyali algılayacak şekilde geliştirilmiştir.

Otomatik fotoselli kapıların en önemli özellİği kendiliğinden açılmasıdır. Bu durum insana kendini özel hissettirmenin yanında giriş ve çıkışların kontrol edilmesini sağlamaktadır. Böylece güvenlik de sağlanmış olmaktadır.

Otomatik kapı sistemleri neden tercih edilmeye başlamıştır?

Gelişen teknolojiler ve modernleşen dünya insanlara çok farklı olanaklar ve ürünler sunmaktadır. Dünyanın hemen hemen tüm yerlerinde kullanılan, güvenliği, estetiği, hijyeni ve rahatlığı sunan otomatik kapılar bu özelliklerinden dolayı dünyada olduğu gibi ülkemizde de son derece tercih edilmektedir.


fotoselli kapi, fotoselli kapı fiyatları izmir, otomatik garaj kapısı fiyatları izmir, fotoselli kapı izmir, araç otomatik kapı sistemleri izmir,fotoselli cam kapı izmir, bahçe kapısı izmir, otomatik kapı motoru izmir, otomatik garaj kapısı izmir, otomatik kapı tamiri izmir, otomatik kapı ve kepenk sistemleri, otomatik kapı sistemleri, otomatik kepenk fiyatları, otomatik kapı fiyatları, fotoselli kapı, cephe giydirme izmir, otomatik garaj kapısı, otomatik kepenk sistemleri fiyatları, otomatik sürgülü kapı fiyatları, cam balkon, alüminyum profil, kompozit kaplama, alüminyum pencere, cephe kaplama, cephe giydirme, cam balkon fiyatları, dış cephe kaplama, panjur kapı, katlanır cam balkon, cam balkon fiyatları, alüminyum doğrama, Aluminyum Küpeşte, Apartman Kapıları, Bahçe Kapıları, Otomatik Fotoselli Kapı, Cephe Giydirme, Katlanır Cam Balkon, Kompozit Sistemler, Otomatik Endüstriyel Kapılar, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Yangın Kapıları, alüminyum doğrama firmaları , kompozit panel kaplama, otomatik kapı sistemleri izmir,