Otomatik Endüstriyel Kapılar

Otomatik Endüstriyel Kapılar

Çeşitli kullanım alanlarına uygun olarak üretimi yapılan, kapı yanlarında bulunan raylı paneller sayesinde yukarıya veya yanlara doğru açılabilen ve elle veya otomatik olarak kontrol edilebilen kapı sistemleridir. Fabrika, işletmelerde ve imalathanelerde sıklıkla kullanılan otomatik endüstriyel kapılar kullanım alanlarına göre farklı modellerde ve formlarda olabilmektedir.

Otomatik Endüstriyel Kapı Modelleri
Seksiyonel Kapılar

Güvenli, görüş özelliği sunan, ısı yalıtımı sağlayan, toz gibi istenmeyen maddelerin içeri girmesini engelleyen, uzun ömürlü ve sağlam yapılı, istenilen boyutlarda hazırlanabilen endüstriyel kapı sistemleridir. Dikey yönde hareket ederek açılan seksiyonel kapılar son derece hızlı ve sessiz çalışırlar. Ses yalıtımı özelliğiyle dışarıdan gelen sesleri engellediği gibi içeriden dışarıya çıkan sesleride engellemektedir.

PVC Katlanır ve Sarmal Kapı

Hızlı PVC branda kapı olarakta isimlendirilen bu kapı çeşitleri, fabrika ve depolarda sıklıkla giriş ve çıkış yapılan yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kapının hızlı açılıp kapanması kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Aynı zamanda ısı kayıplarında düşürmektedir.

Güvenlik fotoseli sayesinde kapıdan güvenli geçişleri kolaylaştırmaktadır. Uzun ömürlü ve güvenilir olması araç trafiğinin ve giriş- çıkışların yoğun olduğu fabrika ve imalhaelerde sıklıkla kullanılan kapı sistemlerindendir.

Yükleme Rampası

Fabrika, depo, antrepo ve diğer endüstriyel alanlarda yükleme yapılırken oluşabilen yükseklik farkını ortadan kaldırmak amacıyla kullanılan araçlardır. Yüksek ağırlık taşıma kapasitesine sahip yükleme rampası hidrolik pompa yardımıyla çalışmaktadır. Her türlü ebatlardaki yerler için uygun olarak geliştirilebilen yükleme rampaları kolay kullanımıyla ve güvenlikli yapısıyla her türlü endüstriyel işletmede, havaalanlarında, marketlerde, depolarda, hangarlarda ve lojistik hizmet veren işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir.


fotoselli kapi, fotoselli kapı fiyatları izmir, otomatik garaj kapısı fiyatları izmir, fotoselli kapı izmir, araç otomatik kapı sistemleri izmir,fotoselli cam kapı izmir, bahçe kapısı izmir, otomatik kapı motoru izmir, otomatik garaj kapısı izmir, otomatik kapı tamiri izmir, otomatik kapı ve kepenk sistemleri, otomatik kapı sistemleri, otomatik kepenk fiyatları, otomatik kapı fiyatları, fotoselli kapı, cephe giydirme izmir, otomatik kapı izmir, fotoselli kapı fiyatları izmir, otomatik kapı sistemleri izmir, otomatik garaj kapısı fiyatları izmir, araç otomatik kapı sistemleri izmir, otomatik garaj kapısı izmir, fotoselli cam kapı izmir, bahçe kapısı izmir, otomatik kapı tamiri izmir, seksiyonel kapı izmir, otomatik kapı fiyatları, otomatik sürgülü kapı fiyatları, cam balkon, alüminyum profil, kompozit kaplama, alüminyum pencere, cephe kaplama, cephe giydirme, cam balkon fiyatları, dış cephe kaplama, panjur kapı, katlanır cam balkon, cam balkon fiyatları, alüminyum doğrama, Aluminyum Küpeşte, Apartman Kapıları, Bahçe Kapıları, Otomatik Fotoselli Kapı, Cephe Giydirme, Katlanır Cam Balkon, Kompozit Sistemler, Otomatik Endüstriyel Kapılar, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Yangın Kapıları, alüminyum doğrama firmaları , kompozit panel kaplama, otomatik kapı sistemleri izmir,